نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار همکاران سیستم

اگر فعالیت اصلی شرکت شما ارائه خدمات به مشتریان می باشد و بابت این قضیه شما مبلغی را دریافت می کنید، نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار همکاران سیستم بسیار به شما کمک خواهد کرد .
شما می توانید با استفاده از بسته خدماتی نرم افزار حسابداری سپیدار فاکتور خدمت را تعریف و صادر کنید. سپس می توانید کالا و خدمات متفاوت را با قیمت ‌های مختلف در انواع متفاوتی از فروش به مشتریان عرضه نمایید.

شما می توانید درآمد ناشی از خدمات را با استفاده از گزارش‌های متنوع در هریک از سیستم‌ها و گزارشات فعالیت‌های روز مورد بررسی قرار دهید .
در نهایت می توانید سود و زیان خدمات ارائه شده را با استفاده از گزارش‌های مرور فروش خدمات را بر آورد نمایید .

ما در ادامه تمامی ویژگی ها ، امکانات و نظرات مشتریان در مورد بسته خدماتی سپیدار را بررسی می نماییم .

درخواست دمو سپیدار
مشاوره : ۰۲۱۴۶۰۱۴۷۲۱
نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار همکاران سیستم

بسته خدماتی سپیدار چیست ؟

این بسته متناسب با اشخاص حقیقی و حقوقی است که فعالیتشان ارائه خدمات است : برای مثال بیمه ، آژانس های هوایی ، شرکت ها و استارتاپ هایی ( مثل استارتاپ ترپ ) و یا مجموعه های حسابرسی یا موسساتی که خدمات مالی ارائه می دهند .

شایان ذکر است که این شرکت ها با کالا سر و کار ندارند و بابت خدماتی که ارائه می دهند درآمدشان را شناسایی می کنند .

با توجه به کاربری ساده نرم افزار سپیدار و با توجه به گزارش گیری هایی که قرار است خروجی بدهد می تواند به مجموعه های خدماتی کمک کند که بتوانند صورت حسابشان را به صورت مکانیزه صادر و گزارشات مربوطه و ورود و خروج نقدینگی شان را دریافت کنند .

هدایای ویژه صدرا محاسب

شرکت صدرامحاسب بصیر هدیه های ویژه زیر را برای شما عزیزان در نظر گرفته است.

بسته خدماتی سپیدار سیستم

این نکته حایز اهمیت است که در این بسته باید مشتریان در نظر داشته باشند که اگر فعالیتشان خدماتی است استفاده کنند و اصلا به شرکت های بازرگانی پیشنهاد نمی کنیم که بسته خدماتی را بخرند .
مثلا فعالیت یک شرکت بازرگانی است و بسته خدماتی را تهیه می کند و فرض را بر این می گذارد که چون انبار فیزیکی ندارد نباید قسمت انبار را خریداری نماید . و فقط بسته خدماتی را تهیه می کند در صورتی که از نظر ما کاری اشتباه است .
به دلیل این که تعریف کالا و خدمت بسیار مهم است . ما فقط به شرکت های خدماتی پیشنهاد می کنیم که بسته خدماتی را تهیه نمایند اما برای مجموعه بازرگانی حتی اگر دارای  انبار فیزیکی نیستند پیشنهاد می کنیم که بسته بازرگانی را استفاده کنند . چرا که کالا  تهیه و فروخته می شود .

اصلا بحث اینکه انبار فیزیکی داشته باشند مطرح نیست . در این مورد بحث کاردکس کالا برایشان پیش می آید و به کاردکس کالا نیاز دارند .
گزارشات مربوط به کالا که کالا با چه قیمتی خریداری شده و با چه قیمتی فروخته شده و بحث قیمت تمام شده کالای فروش رفته را خواهند داشت پس چنین مشتریانی باید حتما از بسته بازرگانی استفاده کنند و بسته خدماتی متناسب آن ها نمی باشد .

نکته : اگر شرکتی بخشی از فعالیتش ارائه خدمات و بخش دیگر آن خرید و فروش کالا بود پیشنهاد ما این است که از بسته بازرگانی استفاده نمایند چرا که در آن بخشی به عنوان فروش خدماتی وجود دارد و نیازشان با بسته خدمات سپیدار برطرف نخواهد شد .

نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار شامل چه سیستم ها و امکاناتی است؟

بسته خدماتی سپیدار شامل ۴ سیستم زیر می باشد:

بسته خدماتی نرم افزار حسابداری سپیدار

چگونه نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار به کسب و کار افراد کمک می کند :

با توجه به ماژول هایی که در این سیستم ها است ( ۴ سیستم بسته خدماتی که اشاره شد ) کاربر می تواند :

 1. اطلاعات مالی خودش را ثبت می کند و با استفاده از این ماژول ها  می تواند ورود و خروج نقدینگی و عملیات مرتبط با چک های دریافتی و پرداختی را کنترل کند
 2.  کلیه پرداخت و دریافت را مدیریت کند و صورت حساب های بانکی را به صورت اتوماتیک از سیستم دریافت کند بدون اینکه نیاز به اطلاعات داشته باشد .
 3. صورت مغایرت بانکی را از سیستم دریافت نماید و تمام صورت حساب ها و پیش فاکتورها را در سیستم فروش و خدمات ثبت نماید .
 4.  فروش های مختلفی را برای خدماتش تعریف نماید که هر کدام از آن ها هم قیمت های متفاوتی داشته باشند .

ماژول ها کمک می کند که این فرآیند ها به صورت مکانیزه صورت بگیرد و امور مربوط به عملیات حسابداری را تسهیل کند .

نحوه فروش و قیمت نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار همکاران سیستم :

شما در عکس رو به رو قیمت نرم افزار سپیدار را مشاهده می کنید .

ما در ابتدا به مشتریانمان دمو پیشنهاد می دهیم که می تواند حضوری و یا غیر حضوری باشد .

 • برای غیر حضوری می توانیم با استفاده از اینترنت بسته کامل دمو را به مشتریانمان ارائه دهیم .
 • اگر به صورت حضوری باشد در شرکت این خدمت به مشتریان عزیز ارائه خواهد شد .
نام سیستم قیمت
سیستم حسابداری ۶,۵۰۰,۰۰۰
سیستم دریافت پرداخت ۱۰,۴۰۰,۰۰۰
سیستم فروش خدماتی ۱۲,۹۰۰,۰۰۰
سیستم سامانه مودیان ۶,۵۰۰,۰۰۰
مجموع ۳۶,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ده درصد تخفیف بسته ۳,۶۳۰,۰۰۰ تومان
مالیات بر ارزش افزوده ۲,۹۴۰,۳۰۰ تومان
مجموع نهایی ۳۵,۶۱۰,۳۰۰ تومان

نکته : پیشنهاد ما این بود که در کنار بسته خدماتی از سیستم حقوق و دستمزد و دارایی ثابت  سپیدار هم استفاده نمایید . که در مجموع با ارزش افزوده ۵۹,۸۴۱,۰۰۰ تومان خواهد شد .

آموزش و خدمات پس از فروش :

 • برای این محصول یکسال پشتیبانی رایگان از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ شب وجود دارد .
 • علاوه بر این اکانتی هم به شما داده خواهد شد که می توانید از این آموزش اینترنتی هم به مدت دو ماه بعد از خریدتان استفاده نمایید .
 • کلاس های اینترنتی ضبط شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت که به صورت کامل و واضح مباحث را توضیح خواهد داد . همچنین سی دی های آموزشی در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

نکته : در ضمن برای راحتی شما مشتریان عزیز همکاران سیستم شرایطی را مهیا کرده است که همکاران ما می توانند در شرکتتان حضور داشته باشند و آموزش های لازم را خدمت شما مشتریان عزیز ارائه دهند . ( هزینه این آموزش به صورت جداگانه خواهد بود .)

قابلیت ها و امکانات موجود در بسته حسابداری خدماتی:

بسته خدماتی سپیدار سیستم شامل قابلیت ها و امکانات زیر است:

 • طبقه بندی حساب‌ها در سطوح گروه، کل، معین و تفصیلی
 • تعیین ویژگی و مشخصات حساب‌های معین به صورت ریالی و ارزی
 • امکان پیگیری و ردیابی اطلاعات و ماهیت حساب‌ها
 • ثبت اطلاعات اسناد به دو صورت موقت و دائم و شماره گذاری خودکار
 • طبقه بندی اسناد حسابداری بر اساس نوع آن (افتتاحیه، اختتامیه، بستن حساب‌ها و سیستم صادر کننده)
 • امکان ارسال و دریافت اطلاعات در قالب Excel و Text
 • انجام عملیات بستن حساب‌های موقت (سود و زیان) و دائم (برای انتقال حساب‌ها به یکدیگر) و صدور سند اختتامیه
 • امکان تعیین حقوق دسترسی
 • امکان صدور سند کل برای نوشتن دفا‌تر قانونی بر اساس آئین نامه ثبت دفا‌تر مکانیزه وزارت دارایی
 • امکان گزارش گیری از سطوح کلی تا ریز‌ترین سطح به صورت کلی یا به تفکیک دلخواه کاربر
 • گزارش از مانده و گردش حساب‌های بانکی و صندوق به تفکیک
 • دریافت و پرداخت از طریق چک، حواله، وجه نقد و دستگاه کارت خوان
 • امکان راس گیری دریافت ها و پرداخت‌ها
 • دریافت و پرداخت چک‌های تضمینی
 • امکان تسویه دستگاه کارت خوان
 • چاپ چک و کلر بانک
 • ثبت تمامی فرایندهای گردش چک
 • لیست چک‌های سررسید شده و در جریان وصول
 • کنترل مانده منفی حساب‌های بانک و صندوق
 • تعریف انواع مختلف فروش و صدور اعلامیه قیمت بر اساس نوع فروش
 • صدور صورت حساب مشتریان
 • محاسبه خودکار مالیات بر ارزش افزوده
 • امکان راس گیری فاکتورهای هر مشتری
 • امکان تقسیط کل یا قسمتی از مبلغ فاکتور در تعداد اقساط دلخواه کاربر
 • امکان استفاده از حالت‌های متعدد گزارش‌گیری(در قالب گزارش مرور)
 • امکان تهیه فایل خرید و فروش فصلی، نمودارهای فروش(ماهانه/روزانه)، سود و زیان فروش، اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده و گزارش تجزیه سنی بدهکاران

مزیت های بسته خدماتی در سپیدار

بسته خدماتی سپیدار مزیت های زیر را برای مشتریان خودش فراهم کرده است  :

 • بسته خدماتی سپیدار با توجه به ماژول هایی که دارد به حسابدار و مدیریت کمک می کند که گزارش های مربوطه را از سیستم تهیه نمایند به خصوص می توانند گزارشات مربوطه به مشتریان خود را گزارش گیری نمایند .

  و این که چه میزان از خدماتشان در یک بازه زمانی مشخص فروش داشته است . و کدام خدمت است که بیشترین فروش را برای شرکت داشته است . و یا فروششان را بر اساس مشتریان شان مشخص نمایند . و برای یک مشتری چه خدماتی و چه فاکتوری را ارسال کرده اند

 • کاربر می تواند سود و زیان و یا ترازنامه خود را در یک بازه زمانی می توانند تهیه نمایند . یا برای مثال شرکتی در زمینه بیمه به مشتریان خود خدمت رسانی می کند و این شرکت قصد دارد بداند که کدام فروشنده فروش بیشتری داشته است و امکان پورسانت برای فروش در فاکتورهای فروش هم وجود دارد .

 • با این سیستم قابلیت ثبت پیش فاکتور وجود دارد . که ممکن است بازاریاب ها در ابتدا بخواهند یک سری پیش فاکتور برای مجموعه های بیرونی صادر نمایند .

  این امکان وجود دارد که کدام یک این پیش فاکتورها منجر به فاکتور شده است و کدام یک از این پس فاکتورها باز است و عملیاتی روی آن انجام نشده باشد .

  و یا بخشی از آن پیش فاکتور تبدیل به فاکتور شده است . و یک سری از اقلام آن باز است و یا خاتمه یافته است

 • در بخش فروش خدماتی امکان بحث پورسانت ها را داریم . اگر مجموعه ای بخواهد نحوه محاسبه پورسانت ها را پلکانی باشد ( مثلا در بازه های زمانی مختلف پورسانت متفاوتی را بگیرد . ) ما از طریق سیستم فروش پیشرفته این قابلیت را می توانیم فراهم نماییم .

  و مبنای حساب پورسانت خودکار ما به چه شرطی باشد ؟ مثلا فاکتور به محض اینکه ثبت شد در محاسبه پورسانت شرکت کند و یا زمانی که فاکتور تسویه شد و یا فاکتور به محض اینکه چک دریافت شد و یا چک زمانی که وصول شد و تمام این موارد را می تواند کنترل کند .

  و به جرئت می توان گفت نحوه فروش پورسانت ما با استفاده از زیر سیستم فروش پیشرفته این قابلیت را دارد محاسبه پورسانت را به صورت کاملا دقیق انجام دهد .و گزارشات مربوط به اینکه این پورسانت چگونه انجام شده است در بازه زمانی به ازای هر بازاریاب این قابلیت را دارد . و در نهایت سند حسابداری به صورت خودکار در سیستم مالی انجام خواهد شد .

 • مسئله ای به نام زیر سیستم ارزی در بسته خدماتی است و برای مجموعه هایی که ممکن است خدماتی را به مجموعه ها و یا شرکت های خارجی ارائه دهند و با ارز حساب و کتاب هایشان را ارائه دهند . و این قابلیت در این سیستم نیز وجود دارد .

  و یا اینکه اعضای هیئت مدیره در خارج از کشور حضور داشته باشند . و نیاز داشته باشند که گزارشات را به زبان انگلیسی ، عربی ، کردی دریافت کنند و این قابلیت در سیستم سپیدار وجود دارد .امکان سود و زیان تسعیر ارز ، که یکی از دغدغه های مجموعه شرکت های حسابداری است را رفع می کند .

چرا شرکت ها به بسته خدماتی نیاز دارند ؟

 1. صدور فاکتور خرید و فروش از مهم ترین فرآیند این شرکت ها است این فاکتورها ممکن است که با قیمت های متفاوتی ثبت شوند و در بعضی از آن ها نیاز به پورسانت برای فروشنده آن ها دارد که این موضوع فرآیند را کمی پیچیده می کند .
 2. در جریان فعالیت ها وجوه نقد و چک های زیادی در گردش است که مدیریت کردن آن ها و رفع مغایرت ها نیاز به مشخص و یا سیستمی قابل اطمینان دارد تا روی چک ها در زمان مناسب عملیات مناسب را اعمال کند .
 3. تعیین استراتژی هایی این شرکت و کسب بیشترین سود نیازمند ارائه اطلاعاتی از سوی واحد مالی به مدیریت است .درآمد حاصل از فروش خدمات یا آگاهی از خدمات پر سود شرکت از جمله این اطلاعات است این گزارشات کمک بسیاری به شرکت برای رسیدن به درآمد بیشتر می کند .
 4. علاوه بر فعالیت های مذکور محاسبه حقوق کارمندان و ارائه گزارشات قانونی به نهادهای مختلف زمان زیادی از نیروهای شرکت صرف می کند و مسلما انجام تمام این فرآیندها توسط یک حسابدار کار بسیار دشواری است و ممکن است سرعت و دقت در آن نباشد . با بسته خدماتی سپیدار می توانید فاکتورهای فروش و حتی خرید خدمات خود را با قیمت های متفاوت ثبت نمایید و به راحتی برای فروشنده ها و واسطه های خود پورسانت را محاسبه و پرداخت نمایید .
 5. با این سیستم نگران کنترل وجوه نقد و چک های خود نباشید چرا که در هر زمان و در هر مکانی که باشید از طریق موبایل خود از عملیات های روی چک ها و یا وجوه نقد اعمال می شود با خبر شوید و حتی قبل از سر رسید چک های دریافتی آن را به طرف حساب مورد نظر یادآوری نمایید .
 6. این سیستم به شما اطلاعاتی را می دهد تا آگاه باشید شرکت در چه وضعیتی است و چه طور می توانید آن را به کسب سود برسانید با این سیستم از درآمد روزانه ، ماهانه و یا سالانه خود با خبر می شوید و با آگاهی از خدمات پر سود شرکت و گزارشات کاربردی مختلف می توانید شرکت را به بیشترین بازدهی برسانید .

با این سیستم گزارشات قانونی مورد نیاز را در کم ترین زمان تهیه و به نهادهای مربوطه ارائه دهید و دیگر نگران جریمه های که بابت دیر کرد این گزارشات قرار دادند نباشید به کمک بسته خدماتی سپیدار حسابدار شرکت می تواند تمام وظایف خود را به بهترین شکل انجام داده و شرکت را در حساس ترین لحظات یاری دهد .

نظرات مشتریان در مورد بسته خدماتی سپیدار

نظرات در مورد بسته خدماتی نرم افزار سپیدار

ایوند

ایوند  از یک  طرف نرم افزاری برای برگزاری ورک شاپ (Work Shop ) ،  همایش ، سمینار و دوره های آموزشی است این افراد می توانند رویدادشان را در ایوند ثبت کنند و هم اطلاع رسانی را از طریق ایوند انجام دهند و از طرفی دیگر شرکت کنندگان ، افراد متخصص می توانند علاقه مندی خودشان را ثبت نمایند .

دیدگاه آقای حمیدرضا احمدی مدیر عامل و بنیانگذار شرکت استارتاپ ایوند در مورد بسته خدماتی سپیدار این است که از ابتدای کار  نرم افزار سپیدار به کمک شرکت ایوند آمد و در سه سال بعد هم این کمک ادامه داشت . به نظر ایشان به دلیل رشد سریع استارتاپ ها نرم افزار حسابداری سپیدار نرم افزار بسیار مناسبی برای استارتاپ هاست و ابزار مناسبی برای پیش بینی وضعیت مالی است .

نظرات در مورد بسته خدماتی نرم افزار سپیدار

ایبار

ایبار یک سامانه هوشمند است . یکی از مباحث پیچیده در فرآیند حمل بار موضوع پرداخت است و موضوع ارتباط مالی با مشتریان است و دلیل این امر چند وجهی این امر است . به نظر آقای ایمان فراصت مدیر عامل و قائم مقام شرکت (ایبار) تنها جایی که این مشکل را برای ما حل و فصل کرده است نرم افزار سپیدار سیستم است .
از دیدگاه آقای محمد اسماعیل خدابنده لو مدیر مالی این شرکت در مورد نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم این است که یکی از چالش های (ایبار ) نرم افزار حسابدرای بوده است که برای اجرای خوب ما به فکر تهیه یک نرم افزار خوب افتادیم که به فکر نرم افزار سپیدار افتادیم . اکثر استارتاپ ها به یک نرم افزار استاندارد و آسان نیاز داند . و جوابگوی فرآیند مالی آیندشان باشد . و نرم افزار سپیدار این ویژگی ها را داشت .

مشاوره رایگان

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما می‌توانید با شماره ۴۶۰۱۴۷۲۱-۰۲۱ و ۴۴۳۸۲۴۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.
همچنین می‌توانید فرم زیر را پر کرده تا در سریعترین زمان، کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

فرم مشاوره رایگان

سوالات متداول

قیمت این بسته نرم افزاری بستگی به امکانات ارائه شده در آن دارد، شما می توانید با بررسی جدول اطلاعات مربوط به قیمت نرم افزارهای حسابداری سپیدار، از قیمت آنها مطلع شوید.

تهیه صورت مغایرت بانکی، دریافت و پرداخت و گزارشات پورسانت، پلاک بندی دارایی ها، ردگیری جابه‌جایی اموال و تمامی امکانات سیستم پایه، از جمله امکانات این نرم افزار می باشد.

در این بسته باید مشتریان در نظر داشته باشند که اگر فعالیتشان خدماتی است آن را تهیه کنند و اصلا به شرکت های بازرگانی پیشنهاد نمی کنیم که بسته خدماتی را بخرند .

نصب رایگان به ارزش  ( ۳۰۰،۰۰۰ و ۵۰۰،۰۰۰ ) تومان، نصب رایگان + ۲ ساعت آموزش به ارزش ( ۶۰۰،۰۰۰ و ۸۰۰،۰۰۰ ) تومان و نصب رایگان + ۴ ساعت آموزش به ارزش ( ۹۰۰،۰۰۰ و ۱،۱۰۰،۰۰۰ ) تومان، از هدایای ویژه صدرا می باشد.