نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار همکاران سیستم

اگر شرکت شما فعالیت های پیمانکاری، پروژه ها و قرارداد های مختلفی دارد، نرم افزار پیمانکاری سپیدار در فرآیند ثبت و گزارش گیری از قراردادها بسیار کارآمد خواهد بود.

با استفاده از  نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم پیمانکاری سپیدار، می توانید کلیه صورت هزینه هایتان را ثبت و سپس صورت وضعیت هایتان را برای کارفرما صادر کنید.

همچنین این نرم افزار قابلیت ثبت، ترازبندی و گزارش دهی از کل صورت هزینه ها، صورت وضعیت ها و تسویه حساب های پروژه ها را دارد.

در نهایت می توانید به ازای هر پروژه یا قرارداد، بهای تمام شده را محاسبه و سود و زیان آن را برآورد کنید.

در ادامه تمامی ویژگی ها، امکانات، و نظرات مشتریان در مورد نرم افزار پیمانکاری سپیدار را بررسی می کنیم.

درخواست دمو سپیدار
مشاوره : ۰۲۱۴۶۰۱۴۷۲۱
نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار همکاران سیستم

بسته حسابداری پیمانکاری سپیدار چیست ؟

این نرم افزار، مناسب کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی است که نوع فعالیت شان به صورت پیمانکاری و قراردادی می باشد: برای مثال شرکت های ساخت و ساز، معماری و طراحی، حمل و نقل و… که به طور همزمان چندین پروژه و قرار داد را انجام می دهند.

باتوجه به کاربری ساده نرم افزار سپیدار شما می توانید به راحتی، به ازای هر کدام از قرارداد ها و پروژه هایشان، یک گزارش تهیه کنید.

نکته: به شرکت هایی که پروژه محور نیستند _مانند شرکت هایی که کار آن ها خرید و فروش هست (مثل شرکت های بازرگانی و یا تولیدی) _ این نرم افزار پیمانکاری را پیشنهاد نمی کنیم.

هدایای ویژه صدرا محاسب

شرکت صدرامحاسب بصیر هدیه های ویژه زیر را برای شما عزیزان در نظر گرفته است.

نرم افزار پیمانکاری سپیدار

نرم افزار حسابداری پیمانکاری شامل چه سیستم ها و امکاناتی است؟

نرم افزار پیمانکاری سپیدار شامل ۴ سیستم زیر می باشد:

نرم افزار پیمانکاری سپیدار

چگونه نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار به کسب و کار افراد کمک می کند :

با توجه به ماژول هایی که در این سیستم ها است ( ۴ سیستم نرم افزار پیمانکاری که اشاره شد ) کاربر می تواند:

 1. به سادگی هزینه ها، کلیه صورت وضعیت ها و … را به ازای هر قرار داد ثبت کند. براساس تعریف پیش فرضی که کاربر برای ضرایب قانونی هرپروژه و قرارداد انجام می دهد، سیستم حسابداری، مطابق با آن، برای او سند حسابداری صادر می کند.
 2. به کمک این نرم افزار مواردی چون ارزش افزوده، خرید و فروش فصلی، پیشرفت فیزیکی و ریالی و در مجموع، تمامی اطلاعات مربوط به هر قرارداد و پروژه را سریع و دقیق استخراج کند.
 3.  کلیه عملیات مربوط به چک های دریافتی و پرداختی و صورت مغایرت های بانکی را به کمک این نرم افزار انجام دهد.

ماژول ها کمک می کنند که این فرآیند ها به صورت مکانیزه صورت بگیرد و امور مربوط به عملیات حسابداری را تسهیل کند.

نحوه فروش و قیمت نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار سیستم:

شما در عکس رو به رو قیمت نرم افزار پیمانکاری سپیدار را مشاهده می کنید.

ما در ابتدا به مشتریانمان دمو پیشنهاد می دهیم که می توانند به صورت حضوری و یا غیر حضوری باشد.

 • برای غیر حضوری می توانید با استفاده از اینترنت بسته کامل دمو را مشاهده نمایید.
 • اگر  تمایل به صورت حضوری دارید، این خدمت به شما در شرکت ارائه خواهد شد.
نام سیستم قیمت
سیستم حسابداری ۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
سیستم دریافت پرداخت ۱۰,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حسابداری پیمانکاری ۱۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
سیستم سامانه مودیان ۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
مجموع ۳۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ده درصد تخفیف بسته ۳,۸۹۰,۰۰۰ تومان
مالیات بر ارزش افزوده ۳,۱۵۰,۹۰۰ تومان
مجموع نهایی ۳۸,۱۶۰,۹۰۰ تومان

نکته : پیشنهاد ما این است که  در کنار بسته پیمانکاری از سیستم حقوق و دستمزد و دارایی ثابت و سیستم انبار سپیدار نیز استفاده نمایید؛ که در مجموع  با ارزش افزوده و تخفیف ۷۶,۱۲۵,۶۰۰ تومان خواهد شد.

آموزش و خدمات پس از فروش :

 • زمانی که بسته نرم افزاری خریداری می شود، یک عدد CD آموزشی رایگان در بسته نرم افزار پیمانکاری گذاشته شده است.
 • برای این محصول یکسال پشتیبانی رایگان از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ شب وجود دارد.
 • علاوه بر این اکانتی هم به شما داده می شود که می توانید از  آموزش مجازی هم به مدت دو تا شش ماه بعد از خریدتان استفاده کنید.
 • کلاس های مجازی ضبط شده در اختیار شما قرار می گیرد که به صورت کامل و واضح مباحث را توضیح می دهد.

نکته : در ضمن برای راحتی شما مشتریان عزیز، شرایطی را مهیا کرده ایم که همکاران ما می توانند در شرکتتان حضور داشته باشند و آموزش های لازم را خدمت شما مشتریان گرامی ارائه دهند. ( هزینه این آموزش به صورت جداگانه است.)

قابلیت ها و امکانات موجود در نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار:

بسته پیمانکاری سپیدار شامل قابلیت ها و امکانات زیر است:

 • ثبت مناقصات و کلیه هزینه‌های شرکت در مناقصه

 • ثبت انواع ضمانتنامه های پرداختی و دریافتی برای شرکت در مناقصات، انجام تعهدات قرارداد و پیش دریافت و انجام عملیات تقلیل، آزاد سازی و تمدید برای آن ها

 • دریافت فهرست بهای اعلام شده توسط سازمان برنامه و بودجه و استفاده از آن در قراردادها

 • ثبت متمم، الحاقیه، دستور کار و صورت جلسه برای قرارداد

 • ثبت انواع صورت وضعیت عادی و تعدیلی افزایشی یا کاهشی

 • ثبت انواع ضرایب برای قراردادها و اعمال آن در صورت وضعیت مربوطه به صورت خودکار

 • گزارش گیری از میزان پیشرفت هر پروژه بر پایه مفاد ثبت شده در قرارداد و صورت وضعیت‌های ارسال شده

 • ثبت هزینه های انجام شده برای هر قرارداد به تفکیک شامل:

  • هزینه های حقوق و دستمزد
  • هزینه های استهلاک دارایی های ثابت
  • هزینه های پیمانکاران دسته دو
  • سایر هزینه های سربار
  • هزینه های مواد و مصالح مصرف شده
 • یکپارچگی سیستم پیمانکاری با سیستم‌های انبار، دریافت پرداخت و حقوق دستمزد

 • ثبت صورت هزینه نقدی و اعتبار

 • ثبت قرارداد برای پیمانکاران دسته دو

 • انجام تسویه برای انواع صورت وضعیت‌های دریافتی و پرداختی و همچنین صورت هزینه­‌های اعتباری

 • گزارش‌گیری از ضمانتنامه های سررسید شده، سپرده های نزد کارفرما، صورت وضعیت‌های ارسالی و تایید شده و بهای تمام شده هر قرارداد یا پروژه

 • گزارش گیری از درصد پیشرفت فیزیکی و ریالی به تفکیک هر قرارداد

مزیت های بسته پیمانکاری سپیدار :

نرم افزار پیمانکاری سپیدار مزیت های زیر را برای مشتریان خودش فراهم کرده است:

 • نرم افزار پیمانکاری سپیدار با توجه به ماژول هایی که دارد به حسابدار و مدیریت کمک می کند که گزارش های مربوطه را از سیستم تهیه نمایند. به خصوص می توانند گزارشات مربوط به پروژه ها و قراردادهای خود را دریافت و کنترل کند. و همچنین از میزان پیشرفت پروژه در بازه زمانی مشخص اطلاع یابد.

 • کاربر می تواند سود و زیان و یا ترازنامه خود را در یک بازه زمانی دریافت کند.

 • در این سیستم امکان ثبت ضمانت نامه و عملیات های بعدی مربوط به آن وجود دارد؛ که ممکن است این ضمانت نامه ها به تمدید یا به هردلیلی کاهش مبلغ یا حتی آزاد شدن آن به صورت کلی نیاز داشته باشند.

 • در بخش پیمانکاری، امکان ثبت الحاقیه برای قراردادها وجود دارد.

  _همانطور که میدانید،پیمانکارها به صورت پیش فرض میتوانند تا ۲۵ درصد بر روی قرارداد الحاقیه صادر کنند؛ تا اگر تغییراتی به وجود آمد، بتوانند متناسب با الحاقیه صادر شده عملیات را پیش ببرند._

 • معمولا مهندسین برای خود فهرست بهایی تهیه و در قرارداد ها از آن استفاده می کنند. بسته پیمانکاری سپیدار این قابلیت را به شما می دهد که می توانید فهرست بهای خود را در آن ثبت کرده و ازآن استفاده نمایید.

چرا شرکت ها به نرم افزار پیمانکاری سپیدار نیاز دارند ؟

 1. مدیریت چندین پروژه به صورت همزمان یکی از فرایند های مهم این نرم افزار پیمانکاری است. شرکت ها می توانند مناقصات و ضمانت نامه های خود را در آن ثبت کنند و نگرانی بابت بی نظمی و عدم دسترسی مناسب به اطلاعات خود نداشته باشند.
 2. در جریان فعالیت ها وجوه نقد و چک های زیادی در گردش است که مدیریت کردن آن ها و رفع مغایرت ها نیاز به مشخص و یا سیستمی قابل اطمینان دارد تا روی چک ها در زمان مناسب عملیات مناسب را اعمال کند.
 3. تعیین استراتژی های این شرکت و کسب بیشترین سود، نیازمند ارائه اطلاعاتی از سوی واحد مالی به مدیریت است. درآمد حاصل از ثبت قرارداد و پروژه های پر سود شرکت از جمله این اطلاعات است. این گزارشات کمک بسیاری به شرکت برای رسیدن به درآمد بیشتر می کند.
 4. علاوه بر فعالیت های مذکور محاسبه حقوق کارمندان و ارائه گزارشات قانونی به نهادهای مختلف زمان زیادی از نیروهای شرکت صرف می کند و مسلماً انجام تمام این فرآیند ها توسط یک حسابدار کار بسیار دشواری است و ممکن است سرعت و دقت در آن نباشد. با نرم افزار پیمانکاری سپیدار می توانید قراردادها و پروژه های خود را با هزینه های متفاوت ثبت نمایید.
 5. این سیستم به شما اطلاعاتی را می دهد تا آگاه باشید شرکت در چه وضعیتی است و چه طور می توانید آن را به کسب سود برسانید با این سیستم از درآمد روزانه، ماهانه و یا سالانه خود با خبر می شوید و با آگاهی از قرارداد های پر سود شرکت و گزارشات کاربردی مختلف می توانید شرکت را به بیشترین بازدهی برسانید.

با این سیستم گزارشات قانونی مورد نیاز را در کم ترین زمان تهیه و به نهادهای مربوطه ارائه دهید و دیگر نگران جریمه های دیر کرد این گزارشات نباشید به کمک نرم افزار پیمانکاری سپیدار، حسابدار شرکت می تواند تمام وظایف خود را به بهترین شکل انجام داده و شرکت را در حساس ترین لحظات یاری دهد.

نظرات مشتریان در مورد نرم افزار پیمانکاری سپیدار

گروه شرکت‌های رستاک

نرم افزار پیمانکاری سپیدار را از نگاه مشتریان سپیدار بشناسید.

گروه شرکت‌های رستاک با سه شرکت زیرمجموعه در زمینه پیمانکاری پروژه‌های برق، کنترل و ابزار دقیق، تامین تجهیزات مورد نیاز پروژه‌ها و آموزش فعالیت می‌کند.

در این ویدیو تلاش کردیم تا نرم افزار پیمانکاری سپیدار را از منظر مدیر هلدینگ و مدیر مالی گروه شرکت های رستاک بررسی کنیم.

اگر شما هم تجربه ای در استفاده از نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار همکاران سیستم و یا اطلاعی از مزایا و معایب آن دارید که در بالا به آن ها اشاره نشده است، می توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را ثبت کنید.

مشاوره رایگان

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما می‌توانید با شماره ۴۶۰۱۴۷۲۱-۰۲۱ و ۴۴۳۸۲۴۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.
همچنین می‌توانید فرم زیر را پر کرده تا در سریعترین زمان، کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

فرم مشاوره رایگان

سوالات متداول

قیمت این بسته نرم افزاری بستگی به امکانات ارائه شده در آن دارد، شما می توانید با بررسی جدول اطلاعات مربوط به قیمت نرم افزارهای حسابداری سپیدار، از قیمت آنها مطلع شوید.

با بررسی ویدیو که در آن به معرفی نرم افزار پیمانکاری سپیدار، از منظر مدیر هلدینگ و مدیر مالی گروه شرکت های رستاک پرداختیم، این نرم افزار را بهتر بشناسید.

ثبت مناقصات و هزینه‌های آن، ثبت انواع ضمانتنامه، ثبت انواع ضرایب برای قراردادها، گزارش گیری از میزان پیشرفت هر پروژه، ثبت انواع صورت وضعیت عادی و تعدیلی و ثبت هزینه های انجام شده برای هر قرارداد به تفکیک، از جمله امکانات بارز این سیستم می باشد.

نصب رایگان به ارزش  ( ۳۰۰،۰۰۰ و ۵۰۰،۰۰۰ ) تومان، نصب رایگان + ۲ ساعت آموزش به ارزش ( ۶۰۰،۰۰۰ و ۸۰۰،۰۰۰ ) تومان و نصب رایگان + ۴ ساعت آموزش به ارزش ( ۹۰۰،۰۰۰ و ۱،۱۰۰،۰۰۰ ) تومان، از هدایای ویژه صدرا می باشد.